Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

ФК «Львів» - ФК «Арсенал» (Київ) – 0:1. Невтішну серію не перервали

ФК «Львів» - ФК «Арсенал» (Київ) – 0:1

29 серпня. Львів. Стадіон «Україна». 4.000 глядачів. t +26. Арбітри: С. Задиран (Дніпропетровськ), М. Левко (Чернівці), В. Дрозд (Донецьк). 4-1 арбітр – А. Яблонський (Тернопіль). Делегат ФФУ: М. Желєзний (Суми). Інспектор ФФУ В. Авдиш (Сімферополь).

ФК «Львів»: Радь, Гальчук (к), Романюк (Панас 46), Жданов, Кіцута, Даньків, Каваців, Б. Баранець, Г. Баранець, Федорчук (Шевелюхін 69), Худзік (Полтавець 64). Запасні: Марущак, Гордієнко, Леонідов, Ільків. Головний тренер – Степан Юрчишин.

ФК «Арсенал»: Рева, Мандзюк, Беньо (к), Хомин, Євсеєв, Кузнецов, Ессола Поль (Заваров 87), Лисенко, Алан Сілва (Олійник 27), Закарлюка (Старгородський 44), Біто. Запасні: Деонас, Мепорія, Півненко, Распопов.

Гол: Олійник 30.

Ситуація у турнірній таблиці така, що клуби поки що перебувають в інкубаційному періоді і розвиваються. Незважаючи на те, що до фінішу ще дуже далеко, кожна з команд прагне накопичувати очки. Але «Арсеналу» і ФК «Львову» вони даються вкрай важко. Тож найкращий іспит саме очний поєдинок, після якого можна покращити ситуацію. У «канонірів» підібралася непогана команда, якій під силу кожен суперник. Львів’яни ж після успішного старту дещо пригальмували. Але з придбанням грізного форварда Романа Полтавця ожили сподівання, що гра в атаці зміниться на краще, але це на майбутнє.

Кияни з першим суддівським свистком відчули себе господарями «України» - львів’ян їм на це дозволили. Сергій Закарлюка закинув м’яч у штрафний майданчик, але Андрій Радь на виході зіграв надійно. Минає ще дві хвилини і орендований у «Динамо» Володимир Лисенко з двадцяти метрів зі всієї сили приложився до м’яча, на щастя Радь встиг перевести небезпеку на кутовий. «Арсенал» продовжував методично наминати податливі боки господарів.

Врешті заговорили й підопічні Юрчишина. Борис Баранець розіграв майже зразкову комбінацію, вивів на ударну позицію Павла Худзіка. М’яч полетів у бік воріт. Відчайдушну спробу завершити напрацювання колег робить Анатолій Кіцута. Два удари поспіль по воротах Реви, і помічник арбітра здіймає у гору прапорець, фіксуючи у гравця положення поза грою.

Лисенко на правому фланзі не гарантував спокійного життя Каваціву й Кіцуті. Львів’янам доводилось несолодко, але відбивалися й атакували достойно. Однак на тридцятій хвилині на правому краї поля Романюк, Жданов і Радь допустили фатальну помилку: дозволили Денису Олійнику безперешкодно верхом переправити м’яч у ворота. Простий, але вагомий епізод. Та могло й не бути цієї неприємності, якщо б гравці на полі більше спілкувалися між собою. А так кожен мовчки надіявся на партнера, і у підсумку команда поплатилася голом.

Сергій Закарлюка виконав ще два кутових а гарматний постріл Лисенка зі штрафного мужньо прийняв на себе Жданов. Помиляється Радь, та на його щастя Біто пробив високо над поперечиною. На цьому атакувальний потенціал киян вичерпався.

Львів продовжував шукати свого шансу біля воріт Реви. Однак спершу високий м’яч не дістався Хідзіку, а штрафний удар у виконанні Григорія Баранця бажав кращого виконання.

У перерві трибуни стадіону ожили новою енергією. Адже УСК «Княжа», преміум-спонсор національної команди України і ФФУ, люб’язно надала у призовий розіграш аж 20 квитків на відбірковий матч ЧС Україна-Білорусь, який відбудеться у Львові. Щасливці визначились швидко. А гра продовжувалась.

Після перерви львів’яни заграли активніше. Вадим Панас на лівому краї відчайдушно боровся із суперниками за м’яч. Кожна атака «синьо-золотих» несла загрозу воротам Реви. Однак київський кіпер діяв бездоганно і дозволяв господарям не так уже й багато. Борис Баранець подав поспіль два кутових, які успіхом не увінчалися. Худзік старався зачепитися за м’яч, але оборонці були чіпкіші. Львів притиснув киян до воріт проте масової оборони не змогли протаранити.

У середині тайму почав накрапати дрібний дощик, який повинен був стати супутником команди Юрчишина. На жаль, підопічні майже не завдавали дальніх ударів, під час яких м’яч міг справити несподіванку Реві.

Зрошена земля стала спринтерським полігоном для чорношкірого голландця Біто, для якого не було проблемою на космічній швидкості пробігти метрів 50-80. Лисенко в атаці, програючи дуель Радеві, ледь не відправив на лікарняний львівського воротаря. Біто пробороздив правий край пробив у ворота. Радь у кидку відбив м’яч на Старгородського і Артем прямою наводкою з-за меж карного майданчика відправляє шкіряну кулю в небеса. До речі, у цей час ворота ФК «Львів» були …порожніми.

На усі «стандарти» відгукувався капітан «канонірів» Юрій Беньо, для якого львівський стадіон немов рідний дім, виграючи верхову боротьбу посилав м’яч над поперечиною. Тож у цьому матчі йому не судилося забити свій гол. Проте довгожитель українського футболу цим не надто переймався.

Далі гра точилася на половині гостей, котрі відійшли всією командою на свою половину поля. Григорій Баранець дальнім ударом змушує до роботи Реву. Віталій від несподіванки не втримав м’яча, але з другої спроби випередивши Каваціва, зловив. Господарі продовжують безвтішні спроби відігратися навіть у додані хвилини. Але два удари Каваціва та Григорія Баранця з «дев’ятки» витягнув Рева. Львів’янам знову забракло талану.

Звичайно прикро, що арбітр матчу за п’ять хвилин до фінального свистка не зафіксував порушення правил киянами проти Бориса Баранця, якого оборонці «скосили» у карному майданчику. Однак кидати камінь в город судді немає найменшого бажання, бо ситуації уже не змінити. ФК «Львів» утретє вдома не порушує спокою суперників.