Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Тернопільська «Нива» розгромила «Карпати-2»

Про це повідомив Інформаційний центр ФК «Карпати» «Карпати-2» (Львів) – «Нива» (Тернопіль) – 0:5 (0:3) Голи: Вікарюк, 5, Герасименко, 19, Вікарюк, 33, Сливка, 73, Рибак, 87. «Карпати-2»: Мельниченко (Піцан, 37), Чоба (Родін, 42), Кузик, Сагайдак, Підвірний (Табен, 21, Чучман, 71), Куцяба, Дячук-Ставицький (Яворський, 51), Гордійчук (Габовда, 63), Омельченко, Гудима, Задорожний (Міхеєв, 57). Поєдинок 21 туру «Карпат-2» з тернопільською «Нивою» проходив на важкому полі стадіону у Калуші. Рясний дощ спричинив те, що часто атакам та оборонним діям команд заважав сам футбольний м’яч, який час від часу застрявав у калюжах. До таких незвичних умов швидше призвичаїлися більш досвідченіші гості і зметикували, що у такому випадку краще перевести гру на другий поверх. Це й позначилося на підсумковому результаті. Вже на 5 хвилині тернопільчанин Вікарюк відкрив рахунок ударом головою після подачі кутового. На 19 хвилині «Нива» подвоїла перевагу – Герасименко поцілив з лінії штрафного. «Карпати-2» мали нагоди також засмутити гостей, однак два удари Табена парирував екс-голкіпер «Карпат» Юрій Паньків. На це гості відповіли ще одним голом у ворота Мельниченка, якого після цього м’яча й замінили. Рахунок 0:3 зробив ударом головою Вікарюк. У другій половині темп гри впав. Але «Нива» й без не надто активних дій змогла довести рахунок до розгромного. У першому епізоді помилився молодий карпатівець Чучман і Сливка реалізував вихід сам-на-сам. У другому – гравці «Карпат-2» знову не розібралися після подачі кутового біля власних робіт, головою відзначився Рибак.