Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Футзал. «Енергія» - «Метрополітен»: кияни довго не пручалися

«Метрополітен» — «Енергія» — 2:5 (1:3) Голи: Хим’як (9), Костенко (40) – Легчанов (11), Луців (12), Кондратюк (14), Овсянніков (37), Хіреш (40). Попередження: Костенко (34) «Метрополітен»: Кіндяков – Нікітін, Костенко, Конопчук, Беленко, Стайков, Хим’як, Медвідь, Сагай «Енергія»: Кардаш – Легчанов, Кондратюк, Луців, Якунін, Федюк, Овсянніков, Вацяк, Паршиков – Кузь, Хіреш Про це повідомила прес-служба МФК "Енергії". Київський «Метрополітен» не зміг протиставити «Енергії» вагомих аргументів і вдруге за сезон поступився львівському клубу. Навіть забитий на дев’ятій хвилині зустрічі гол Хим’яка не став каталізатором для киян. Чи розраховували вони набрати бодай очко у цьому матчі, сказати важко. Принаймні пригадуючи першу зустріч цих команд, одразу на думку спадають слова головного тренера «Метрополітена» Ігоря Будзька, який тоді заявив, що його команда не розраховує на очки у зустрічах з «енергетиками». Свої очки кияни спробують брати в матчах зі слабшими за чемпіона суперниками – «Будівелом», «ЛТК», «Контингентом». Для підопічних Юрія Кобзаря цей матч скоріше можна назвати репетицією перед, напевно, найголовнішим матчем другого кола проти донецького «Шахтаря». Розпочався сам матч прогнозовано – «Енергія» захопила ініціативу, «Метрополітен» відбивався і водночас пробував атакувати. Логічним завершенням такого початку мав би стати гол у ворота київського клубу, але сталося навпаки. На вже згадуваній дев’ятій хвилині зустрічі Павло Хим’як отримав пас з глибини поля і в один дотик переправив м’яча у ворота Кардаша. Вирівняли ситуацію «енергетики» через дві хвилини. Валерій Легчанов точно пробив десятиметровий удар за шостий фол «Метрополітена». Через хвилину контратака «Енергії» завершилася виходом два в один на ворота суперника, який довів до логічного завершення Андрій Луців. Після цього львів’яни продовжили гнути власну лінію і збільшили власну перевагу. Згодом після «багатоходівки» круглий опинився в ногах Андрія Федюка, той одразу відпасував Кондратюку, який холоднокровно обіграв Кіндякова. Кияни мали шанс відзначитися вдруге, але Сагай в останній момент «забув» пробити по воротах Кардаша. Початок другого тайму мав стати фактично завершенням зустрічі, але Кондратюк з Луцівим по черзі не змогли переправити сферу у ворота «Метрополітена» з вигідних позицій. Друга половина зустрічі фактично пройшла під акомпанемент «Енергії». Хоча спочатку львів’янам ніяк не вдавалося забити. Причому кожного разу м’яч дивом оминав ворота київського клубу. Тільки за три хвилини до фінальної сирени «енергетик» Овсянніков, обіграв захисника і пробив у дальній від воротаря суперника кут воріт. На останній хвилині зустрічі глядачі побачили ще два голи. Спершу відзначився Костенко, а потому молодий Лямін Хіреш забив свій перший гол за основну «Енергію».