Віталій Кличко про свою перемогу над Самюелем Пітером:
- Я не форсировал события. Не хотел рисковать. Это оказалось правильное реш...Корисні посилання:
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Украинский портАл Яндекс цитирования Rambler's Top100 Rambler's Top100

Український баскетбол об'єднався - офіційно
Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Україна - чемпіон Універсіади з футболу
Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

JeySport – це ще один продукт корпорації JEY, котрий інформуватиме Вас про найважливіші, найцікавіші та найоперативніші новини у світі спорту Львова та цілої України.

Головною метою проекту JeySport – є ІНФОРМУВАННЯ любителів спорту про найцікавіше у світі спорту насамперед Львова та України. Це перша спроба видання спортивного інформаційно-аналітичного інтернет-видання, котре на своїх сторінках одночасно висвітлюватиме світ львівського та загальноукраїнського спорту.

Для нас є важливим не лише оперативно інформувати Вас про ту чи іншу подію, а й висвітлювати та аналізувати найболючіші та найактуальніші проблеми львівського та вітчизняного спорту. Саме тому у концептуальному плані JeySport розділений на дві частини: новинну та аналітичну.

Для новинної частини JeySport найголовнішими принципами залишатимуться оперативність, актульність і точність. Для аналітичної частини ми слугуватимемось такими факторами, як незаангажованість, неупередженість та фаховість. Найрейтинговіші та найпроблематичніші матеріали ми для зручності вивішуватимемо у праву частину головної сторінки нашого сайту.

Особливу увагу ми приділятимемо розділу “Євро-2012”, адже цією подією впродовж наступних п’яти років житиме вся країна.

Окрім новин та аналітичних матеріалів ми пропонуємо Вам цікаві інтерв’ю із зірками, тренерами, керманичами, вболівальниками та фахівцями спорту. У розділі “фотогалерея” Ви зможете побачити найцікавіший кадр дня у світі львівського чи вітчизняного спорту, а в розділі “Цитата дня” Ви ознайомитися з найцікавішим або ж найскандальнішим висловлюванням, котре спричинить певний резонанс у світі спорту.

Свої коментарі та побажання Ви зможете залишати або ж безпосередньо під новинами та статтями, або ж на загальному форумі JEY.

З повагою – редакція JeySport.