Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

«Карпати-2» вкотре програли у рідних стінах. Цього разу «Буковині»

Про це повідомив Інформаційний центр ФК «Карпати» Друга ліга. Група А. 26 тур «Карпати-2» - «Буковина» - 1:2 Голи: Кузик, 60 – Маковійчук, 85, Іллюк, 89 «Карпати-2»: Піцан, Чоба, Кузик, Підвірний (Гудима, 71), Табен (Габовда, 46), Тістик, Куцяба, Гордійчук (Яворський, 77), Задорожний, Дячук-Ставицький (Чучман, 83), Омельченко. Оскільки стадіон «Україна» зараз вільний від чемпіонату вищої ліги, на ньому було вирішено провести матч другої ліги «Карпати-2» - «Буковина». Різниця у віці між командами просто разюча: відомо, що за другу карпатівську команду грають практично діти, то за чернівчан футболісти, які годяться їм у батьки. Скажімо, воротарю Сиротіну – 41 рік. Не набагато молодші за нього й інші партнери. Тож не дивно, що «Буковина» з перших хвилин почала тиснути на ворота Піцана. Активністю відзначався Семенюк, який кілька разів небезпечно пробивав. Згодом карпатівці почали активніше огризатися і самі створювали для себе шанси. Самі ж їх і марнували. Можна згадати удари здалеку Омельченка (на фото) та Тістика головою, після передачі Гордійчука. Та до перерви нікому забити не вдалося. Другий тайм розпочався тією ж навалою «Буковини» і Роману Кузику двічі довелося виносити м’яча з порожніх воріт. А за кілька хвилин сам Кузик вже розписався у воротах Сиротіна – він відреагував на подачу зі штрафного Габовди. Карпатівці могли збільшити свою перевагу у наступній атаці, але Задорожний, обігравши воротаря не влучив у порожні ворота. Не вдалося підопічним Вадима Белоцерковського забити і в наступних атаках, хоч моментів для цього не бракувало. Але забили гості. На 85 хвилині після подачі кутового Маковійчук спокійно пробив головою у ближній кут. А ще за 3 хвилини перемогу гостям приніс Іллюк, який красиво зіграв на випередження. 1:2 – громом серед ясного неба це вже не назвеш. Навіть страшно рахувати, якою поспіль вже стала ця поразка.