Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

«Карпати-2» перервали 12-матчеву без виграшну серію

Про це повідомив прес-аташе ФК «Карпати» Юрій Назаркевич «Карпати-2» – «Нафком» – 3:2 (1:0) 20 червня. Львів. Стадіон СКА. 200 глядачів. 27 градусів Судді: М. Митровський, І. Гарлач (обоє - Ужгород), Ю. Синишин (Івано-Франківськ). Делегат ФФУ: І. Павленко (Вінниця). «Карпати-2»: Когут, Химич – к, Тістик (Родін, 63), Підвірний, Сагайдак (Гринишин, 87), Куцяба, Мартинюк, Бідловський, Сворак, Омельченко, Фурта (Гудима, 65). Запасні: Пацан, Кузик. Тренер – Вадим Білоцерківський. Голи: Мартинюк,12, пенальті, Кушка, 40, Негерей, 52, Куцяба, 71, Сворак, 84. Попередження: Бідловський, 32, Сворак, 68, Наййко, 69, Родін, 81. Склад «Карпат-2» цього разу був підсилений гравцями дублюючого складу і, забігаючи наперед, «зелено-білі» у напруженій боротьбі таки перервали безвиграшну серію з 12 (!) матчів, яка розпочалась ще 3 квітня на калузькому стадіоні «Хімік». Першого небезпечного удару в матчі завдав Ярослав Мартинюк, проте м’яч від ноги захисника зрикошетив на кутовий. Згодом проти Ярослава Сворака гості порушили правила у своєму штрафному і арбітр без вагань вказав на позначку. До м’яча підійшов Мартинюк і чітко пробив впритул зі стійкою воріт Івана Карабіна, який ледь не дотянувся до м’яча. Згодом Карабін рятує ворота після удару головою Сворака, якому вдало асистував Юрій Фурта. Гості поступово оговтались і досвідчений Роман Негерей пробив впритул зі штангою. Міг відзначитись і Олексій Омельченко, якому в цей день виповнилося 19 років, але м’яч пролетів над поперечиною. А під кінець тайму вже «Нафком» створив два небезпечні моменти. Якщо перший удар Сергія Кушки парирував Богдан Когут, то у другому епізоді Кушка скористався неузгодженими діями захисників та воротаря і зрівняв рахунок. На початку другого тайму гості знову покарали господарів за втрату концентрації у своєму штрафному - цього разу Негерей проштовхнув м’яч у ворота. Через декілька хвилин капітан броварчан пробивав вже головою, але м’яч опустився за поперечиною. «Карпати-2» поступово перехопили ініціативу. Після удару Сворака захисник у підкаті вибив м’яч на кутовий, який і виявився результативним. Після розіграшу стандарту м’яч відскочив до Ярослава Куцяби і той потужним дальнім ударом провів свій перший гол у другій лізі. Нічийний рахунок не влаштовував нікого, тож суперники раз за разом організовували швидкі атаки, одна з яких після удару все того ж Кушки могла завершитись голом, але м’яч пролетів вище воріт. У свою чергу воротар «Нафкома» рятує ворота, перевівши удар Мартинюка під поперечину на кутовий. Міг відзначитись і Володимир Бідловський, але також пробив сходу поруч з рамкою воріт. І все ж настирливі дії «зелено-білих» увінчались голом. Бідловський подав штрафний на ближню штангу і Сворак, випередивши оборонців, провів красень-гол. У компенсований же час знову міг вирівняти становище Вадим Костяний, але влучив у сітку воріт з іншого боку.