Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Футзал. Чемпіонат Європи. Збірна України поступилася росіянам

Учора, 19-го листопада, у поєдинку групового раунду чемпіонату Європи з міні-футболу, що відбувається у Португалії, збірна України поступилася команді Росії з рахунком 1:4.

Перший тайм пройшов загалом за рівної боротьби. Гострішими навіть були українці, за яких могли відзначитися Чепорнюк, Ситін та Сільченко. На останній хвилині тайму після виходу втрьох на одного захисника росіян удар Дмитра Сільченка прийшовся у стійку воріт. Одразу після цього відбулася контратака росіян, у якій натуралізований бразилець Сіріло з півметра відправив м’яч у сітку воріт українців.

У другій половині збірна України побігла відігруватися, і росіяни час від часу проводили небезпечні контратаки. Під час однієї з них на Сіріло у штрафному порушили правила, і сам постраждалий реалізував шестиметровий удар. Буквально за хвилину Шаяхметов після чергової атаки з ударом з гострого кута забив третій гол у ворота України. Після цього підопічні Геннадія Лисенчука пішли ва-банк, адже голкіпер Василь Сухомлинов почав виконувати функції п’ятого польового гравця. Один гол українці завдяки зусиллям Сергія Ситіна та рикошету відіграли, проте під час однієї з наступних атак м’яч опинився в руках у воротаря росіян Зуєва, і той безпосереднім ударом з власного штрафного встановив остаточний рахунок у матчі – 4:1 на користь росіян.

Це вже друга поразка України у цьому груповому раунді. Нагадаємо, що вперше підопічні Геннадія Лисенчука поступилися іспанцям з рахунком 2:6. Заключний матч групового турнірну збірна України проведе проти команди Сербії та Чорногорії.