Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Кубок України. "Шахтар" у півфіналі і тепер де-факто

Після першого чвертьфінального матчу "Ворскла" - "Шахтар", що закінчився перемогою "гірників" із рахунком 3:0, мало хто сумнівався у прохід підопічних Мірча Луческу до півфіналу. Матч-відповідь, це підтвердив. І хоча гра закінчилася результативною нічиєю 1:1, "Шахтар" мав більше шансів на перемогу. Щоправда, "Ворскла" не закрилася на своєму полі і дала "Шахтарю" бій, прийнявши їх відкритий футбол.

Луческу практично на 100% змінив команду, випустивши у стартовому складі лише одного гравця "основи" - Фернандінью. На 27 хвилині "Ворскла" залишилася у меншості, коли на 27 хвилині Донець у підкаті заїхав в ногу Приоймову і відразу побачив перед собою червоне світло.

На 37 хвилині Стойміровіч падає у штрафній після "контакту" з Шустом, але повтор показує, що голкіпер не торкнувся руками гравця "Ворскли", але суддя вказує на 11 метрів. Стойміровіч з пенальті влучає у поперечину і перший тайм закінчується нічиєю 0:0.

На початку другого тайму "Шахтар" виходить вперед. Забили ж не три форварди "гірників", а Гай, що з 15 метрів пробив у кут воріт. Що стосується Бєліка, Адріано та Гладкого, то вони могли не раз вразити ворота Долганського, але були чи не вдосталь майстерними, чи виручав гостей голкіпер.

На 64 хвилині "Ворксла" забила, піймавши "Шахтар" на контратаці. Даллку, пройшов по лівому флангу і навісив на дальню штангу, де одинокий Цуррі в падінні ударом головою відправив м`яч у кут воріт "Шахтаря" - 1:1. Після пропущеного голу Луческу робить відразу дві заміни. Замість Єзерського та Полянського виходять Хюбшман та Дуляй.

У час, що залишився до завершення гри, "Шахтар" був більш близький до перемоги, але удари Бєліка та Адріано взяв Долганський.

Після гри Дуляй подарував уболівальникам команди футболку те ж саме зробив і Єзерський, а інші просто аплодували, можливо, було прохолодно іти в роздягальню?

Фани ж команди, вивісили банер з написом "Вимагаємо золото" і підсвітили його фаєрами, щоб усім було зрозуміло, що вимагають від команди в нинішньому сезоні.