Блохін хоче бачити у "Москві" Шевченка
Тренерський штаб "Москви" розраховує, що власник команди Михайло Прохоров допоможе орендувати Андрія Шевченка в "Челсі".
"У лінії атаки нам потрібний як мінімум один швидкий форвард, - сказав головний тренер клуба Олег Блохін "Твой день". - Звичайно ж, я б не відмовився від можливості бачити в команді Андрія Шевченка, з яким ми успішно працювали в збірній України. Так, можливо, у нього зараз не усе виходить в Англії. Але я упевнений, що форвард такого класу, як Андрій, без особливих проблем підсилить будь-яку команду.
Але, по-перше, у нас просто може не вистачити грошей на Шевченка, а по-друге, чи захоче сам Андрій переїхати в Москву?".
"У даний момент я не схильний давати коментарі по цьому питанню", - заявив, у свою чергу, генеральний директор ФК "Москва" Юрій Бєлоус.
www.champion.com.ua
< Назад
18:51 - Карпати перемогли Шахтар
13:18 - "Динамо" по пенальті виграло у "Ворскли" СУПЕРКУБОК України
18:26 - Віталій Кличко: наступний бій проведу 12 вересня
17:55 - Українські арбітри судитимуть Лігу Чемпіонів
15:07 - Castrol: Обзор Кубка конфедераций
20:55 - Віталій Данилов став президентом української прем'єр-ліги
20:32 - Рейтинг IFFHS: "Шахтар" і "Динамо" у першій десятці
Всі новиниКоментарі
Додати коментар