Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Василь Іванчук – найкращий спортсмен Львівщини 2007 року

Сьогодні, 25 грудня, Асоціація спортивних журналістів Львівщини разом із управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної держадміністрації шляхом голосування визнала міжнародного гросмейстера Василя Іванчука найкращим спортсменом Львівської області у 2007 році. Про це сьогодні, 25 грудня, повідомив кореспондент ЗІКу.

Чемпіон світу 2007 року у блискавичних шахах Василь Іванчук набрав 92 бали. Друге місце з 77 балами зайняв Маркіян Івашко – стрільба з лука (2 місце на чемпіонаті світу, олімпійська ліцензія в Пекін-2008). На третій сходинці шпажистка Яна Шемякіна з 69 балами – переможниця Всесвітньої універсіади в особистому та командному заліках.
 Найкращим юніором 2007 року став чемпіон світу в особистому та командному заліках зі стрільби з лука Тарас Сенюк – 87 балів. На другому місці з 79 балами фехтувальниця Анфіса Почкалова – переможниця чемпіонату світу та бронзова призерка чемпіонату Європи. Третє місце посіла борчиня вільного стилю Катерина Домбровська, яка зайняла третє місце на чемпіонаті світу – 55 балів.
 Серед юнаків та кадетів не було рівних лучнику Євгену Марченку, який став чемпіоном світу серед кадетів у складі збірної України – 87 балів. Другу сходинку виборов його партнер по команді Георгій Іваницький (78 балів), який у 2007 році також став чемпіоном світу серед кадетів у стрільбі з лука. А третім став ще один лучник – Василь Колядінцев, на рахунку якого 53 бали, котрі він отримав за перемогу на чемпіонаті світу серед кадетів у складі збірної України.

Серед представників інваспорту найкращим визнали фехтувальником на візках Антона Дацка, який на Кубку світу зайняв 3 місце в особистому заліку та 2 місце в особистому – 78 балів. Легкоатлет Олег Лещишин, який зайняв 4 місце на чемпіонаті світу в бігу на 800 метрів, має у своєму активі 61 бал і посідає друге місце. Третім став лучник Сергій Отаманенко, який зайняв третє у місце на чемпіонаті світу у складі збірної України, – 60 балів.

Найкращою командою 2007 року стала львівська «Енергія», яка цьогоріч стала чемпіоном України з міні-футболу – 31 бал, другою стала «Галичанка» – срібний призер минулорічного чемпіонату України – 17 балів. Третє місце посіла «Політехніка-Галичина», яка у минулому сезоні була в чемпіонаті України лише 11, а перше коло нинішнього чемпіонаті завершила на третьому місці – 11 балів.