Віталій Кличко про свою перемогу над Самюелем Пітером:
- Я не форсировал события. Не хотел рисковать. Это оказалось правильное реш...Корисні посилання:
Error: Cache dir: Permission denied!
Error: Can't open cache file!
Error: Can't write cache!

Украинский портАл Яндекс цитирования Rambler's Top100 Rambler's Top100

Український баскетбол об'єднався - офіційно
Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Україна - чемпіон Універсіади з футболу
Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Ющенко проводить засідання Координаційної ради з підготовки та проведення в Україні Євро-2012

Основна тема розмови учасників засідання – аналіз стану підготовки до Євро-2012. Глава держави має намір предметно обговорити хід виконання протокольних рішень Координаційної ради та указів Президента України з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, план роботи Організаційного комітету з підготовки та проведення фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні на 2008 рік. Доповідь про це матиме віце-прем'єр-міністр України Іван Васюник.

Відповідно до порядку денного засідання, міністр фінансів Віктор Пинзеник виступить із інформацією про фінансування заходів чемпіонату за рахунок державного та місцевих бюджетів. Міністр закордонних справ Володимир Огризко під час наради доповість про готовність до підписання міжурядового Договору між Україною та Республікою Польща про співробітництво в організації фінального турніру чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

На початку засідання Глава держави окреслив часові орієнтири проведення заходів з організації Євро-2012, відзначивши унікальність та важливість цього проекту для України.

Відповідно до позиції Віктора Ющенка, спортивна частина споруд і стадіони мають бути повністю готові до 2010 року. Дороги та інша відповідна інфраструктура – до 2012 року. Всі вони мають відповідати кращим міжнародним технічним вимогам.

Для того, щоб забезпечити ефективність підготовчих зусиль центральних та регіональних органів влади, Президент вказав на важливість відпрацювання єдиної загальнодержавної вертикалі з управління усіма заходами, в якій має працювати координаційний центр. Окрім того, відповідальність між державними та регіональними інституціями.

Президент нагадав про свою умову: в січні мають бути завершені всі підготовчі організаційні заходи, а з лютого повинна повною мірою розпочатися вся масштабна практична робота.

«Лютий місяць – це початок пооб’єктної роботи. Це головне, з чим повинні ми вийти з цієї Координаційної наради», – заявив Президент.

У рамках цієї роботи на місцях мають бути визначені і затверджені всі вичерпні й конкретні плани заходів. Віктор Ющенко категорично наполягає, щоб розробка та невідкладне затвердження програм / деталізованих планів приймаючих міст та областей велися прискореними темпами і завершилася протягом 10 днів.

 В.Ющенко сформулював низку завдань щодо розвитку транспортної, туристичної та готельної інфраструктур. При цьому він зробив акцент на тому, що ця робота має відбуватися за продуманим узгодженим планом із визначеними пріоритетними об’єктами, що мають бути внесені до відповідних реєстрів.

Як окремий стратегічний напрям підготовки до Євро-2012 Президент визначив залучення інвестицій, у тому числі іноземних, а також державне фінансування.

Віктор Ющенко поставив вимогу протягом 7 днів направити до Секретаріату Президента проекти законодавчих ініціатив, які мають стимулювати інвестиції у проекти з підготовки чемпіонату.

Питання про залучення іноземних інвестицій для таких потреб також заплановано до обговорення на засіданні Консультативної ради з питань іноземних інвестицій, наміченого на другий квартал 2008 року.

У темі державного фінансування Віктор Ющенко вимагає вже сьогодні надати аргументовані фінансові розрахунки очікуваних витрат з Державного і місцевих бюджетів України.

Він також вказав на такий важливий ефект Євро-2012, як міжнародне представлення української культури. У зв’язку з цим, Президент поставив завдання серйозно подумати над розвитком всієї культурно-просвітницької і туристичної інфраструктури.

JeySport

< Назад

18:51 - Карпати перемогли Шахтар
13:18 - "Динамо" по пенальті виграло у "Ворскли" СУПЕРКУБОК України
18:26 - Віталій Кличко: наступний бій проведу 12 вересня
17:55 - Українські арбітри судитимуть Лігу Чемпіонів
15:07 - Castrol: Обзор Кубка конфедераций
20:55 - Віталій Данилов став президентом української прем'єр-ліги
20:32 - Рейтинг IFFHS: "Шахтар" і "Динамо" у першій десятці
Всі новини

Коментарі
Додати коментар
Ваше ім'я *
Ваш e-mail *
Ваша відповідь*
Введіть код, зображений на рисунку: