Олександр Волков, Ігор Коломойський, Дмитро Фірташ та інші владоможці від баскетболу домовилися. Після наради представників двох донедавна ворогуючих ...

Чоловіча збірна України з футболу стала чемпіоном Універсіаді у Белграді....

Суркіс: Шевченко має шанс у "Динамо" "закрити" критиків
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс підтвердив, що його клуб зацікавлений в поверненні форварда Андрія Шевченка....

Фотогалерея

Кубок Першого каналу. Донецький «Шахтар» забиває 3 голи «ЦСКА» і стає фіналістом турніру

Першим фіналістом третього за ліком розіграшу футбольного Кубка Першого каналу став донецький "Шахтар".

Команда Мірча Луческу в своєму другому матчі на турнірі перемогла московський "ЦСКА" - 3:1 і достроково оформила свій вихід до заключного раунду змагань.

Вже на 7-й хвилині масована атака донеччан поставила оборону росіян у глухий кут: спершу свою вдачу випробував Ілсіньо, однак Акінфеєв потягнув шкіряного. Гладкий миттєво зреагував, забравши м'яч на підбиранні, але влучити у сітку воріт не зміг - його випад прийняв на себе один із захисників "ЦСКА". І тут в нагоді став Фернандіньо, який низом таки проштрикнув ігровий предмет повз гравців та голкіпера суперника - 1:0!

Щоправда, довго цією мінімальною перевагою насолодитися українському клубу не пощастило: на 14-й хвилині після подачі штрафного найвище з-поміж усіх футболістів поблизу останнього рубежу "Шахтаря" вистрибнув захисник московського колективу Сергій Ігнашевич - 1:1.

Ще до перерви донецький клуб зміг знову отримати локальну перевагу: його контратаку, в якій брали участь Ілсіньо, Гладкий і Брандау, реалізував останній, причому з другої спроби удару - 2:1!

Після цього табло відзначилося зміною цифр напроти назв клубів лише одного разу: на 67-й хвилині після прострілу Срна вздовж воріт "ЦСКА" автоголом відзначився захисник "армійців" Василь Березуцький. Отже, 3:1 на користь "Шахтаря".

Таким чином, "Шахтар" набрав 6 очок і став недосяжним для конкурентів у групі "A".

А вже завтра визначиться другий фіналіст турніру в Ізраїлі.

Між собою зіграють сербська "Црвєна Звєзда" та московський "Спартак". Нині лідером групи "В" є київське "Динамо", в якого 4 очки. На 3 менше - у "Црвєни Звєзди", і жодного - у "Спартака".

Потіснити киян з першого місця групи і вийти до фіналу може лише сербська команда, але для цього їй завтра необхідно перемогти росіян із різницею більш, ніж у 3 голи.